Wzór 1

Andrea Stella Alonso wygrywa zausznik odpowiedzialność McLaren

  • Marsz Jost Capito należy dodać, że Dave Redding, dotychczas drużyny Menedżer Woking.
  • Doprowadziło to do restrukturyzacji z udziałem Paula McLaren James i jeden z zaufanych ludzi Fernando Alonso: Andrea Stella.

Andrea Stella był inżynier wyścigowy Fernando Alonso Choć w Ferrari i, w rezultacie, zarówno kute ścisły związek zakończył się zarówno z McLaren-Honda, gdy hiszpański zdecydował się na powrót do zespołu Woking.

Włoski inżynier wykonuje pracę dyrektora operacyjnego w Grand Prix i teraz z odejściem Jost Capito, a przede wszystkim, Dave Redding, obejmie więcej obowiązków w zespole.

Jost Capito, oficjalnie z McLarenem

Dave Redding, który pełnił funkcję team Manager McLaren, przyjął pozycję w zespole Williams i ma jako taki zespół potwierdził rzecznik Motorsport. „Możemy potwierdzić, że David Redding pozostawi McLaren Racing i zostanie zastąpiony przez Paula Jamesa, który stanie się menedżer zespołu z naciskiem na zarządzanie i charakterze operacyjnym. Nasz szef operacji wyścigowych, Andrea Stella, podjąć pewne obowiązki sportowych oraz roli compromisario do FIA", rzecznik.

W związku z tym, Redding zostanie zastąpiony przez Paula James, do tej pory główny mechanik, choć niektóre funkcje wykonywane Redding minie Andrea Stella, który teraz odpowiada za współpracę z FIA, jak również inne funkcje bez ujawniania przez zespół. Kari Lammenranta który będzie odtąd być odpowiedzialny za prowadzenie mechanikę szwadronów w Grand Prix.

zdjęcia: McLaren F1