proca

Honda Civic X Edition, na sprzedaż w Hiszpanii

Honda jest teraz sprzedaje nowy Civic w Hiszpanii X Edition specjalnej serii japońskiego kompaktu, który zwiększa standardowego wyposażenia i dodaje kilka szczegółów zewnętrzne. Elegancja na podstawie ukończenia oraz z ceną wywoławczą 22.100 euro.

Jest już w sprzedaży w Hiszpanii nową specjalną serię Honda Civic. Jedną z kwestii, która przychodzi do zaoferowania bardziej dynamiczny i sportowy dzięki Civic do różnych ekskluzywnych szczegółów estetycznych, podczas gdy standardowy sprzęt został ulepszony przez dodanie zupełnie nowy zestaw elementów bez wpływu na cenę. Mówimy o nowy Honda Civic X Edition.

Honda Civic X Edition, dobrą alternatywą Civic Sport

Biorąc pierwsze spojrzenie na zewnątrz tej specjalnej serii, znaleźć model, który stara się być bardziej wyrafinowany i elegancki. Aby to zrobić, Honda wyposażyła inny czarne wykończenie, Argon felgi aluminiowe 17 cali wyłączne tego problemu, jak również innych elementów na zewnątrz pomalowane na ten sam kolor jak sam organizm. Również należy zauważyć nowy tylny dyfuzor.

Co do wyposażenia standardowego, należy podkreślić, że Civic X Edition została wykonana na podstawie wykończenia Elegane. Pośrednim rozwiązaniem w kompaktowych. W standardowym wyposażeniu mety, musimy dodać wspomnianych opon Argon 17-calowy system nawigacji Honda Connect jest wykonywane przez firmę Garmin oraz dostarcza informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym oraz ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości i innych danych istotne z punktu widzenia kierowcy.

Honda Civic X Edition

Jeśli chodzi o mechanikę Honda Civic X Edition, na chwilę obecną będzie oferowany wyłącznie przez I-DTEC silnik 1,6 litra 120 KM i przekładnia manualna sześć kół zębatych. Jest to jeden z najbardziej wydajnych połączeń występujących w zakresie Civic.

Czy twoja cena? Jak można powiedzieć, nowy Civic X Edition jest już w sprzedaży na rynku hiszpańskim. Jego cena wywoławcza wynosi 22.100 euro. W porównaniu z zakresem innych alternatyw lub odpowiednik tego samego silnika i wykończenia, istnieje znaczne oszczędności jeśli wyróżnić konkretne szczegóły zewnętrznej i dodatkowego wyposażenia oferowanego w standardzie.