Dacia

Dacia Duster blackshadow: więcej sprzętu jest zawsze dobrze przyjęty

Dacia przeznaczonego na sprzedaż w Hiszpanii specjalną serię „blackshadow” Dacia Duster. Jeden problem, który stoi jako ciekawą opcją w zakresie popularnego SUV, ponieważ poprawia standardowe wyposażenie i dodaje pewne szczegóły, które poprawiają jakość wykończeń.

Dacia Duster blackshadow

Dacia Duster blackshadow jest już w sprzedaży w Hiszpanii od 15,630 €.

Dacia Duster Jest to jeden z najbardziej popularnych SUV powodu wyjątkowej wartości do ceny oferuje. Wyjątkowa wydajność off-road sprawiają, że bardzo atrakcyjny model dla tych, którzy potrzebują pojazdu, z którym, aby przenieść wytrwale dla środowisk pikniki. Jednakże, jak zwykle w całej gamie Dacii, modele wydają się chwiać w części dotyczącej wyposażenia i jakości wykończenia.

Mimo, że jest coś, że marka jest już pracuje nad poprawą bez wpływu na cenę godnych uwagi modeli mody. Dowodem na to jest odnowiona gama Dacii zaprezentowany na Paris Motor Show 2016. Zarówno Logan i Sandero i ich warianty są aktualizowane poprzez poprawę wyposażenia, materiałów wykończeniowych i swój wizerunek za granicą. Ale wracając do Dacii Duster, która jest modelem, który dotyczy nas w tym artykule przedstawić Specjalne wydanie nowej z której marka chce poprawić ich sprzedaży ze względu na kilka czynników

nowa Dacia Duster blackshadow Jest on przedstawiony na rynku hiszpańskim (już w sprzedaży od € 15.630) z zewnętrznej i wewnętrznej stylizacji, które oznacza wyższą jakość i bardziej kompletne wyposażenie. Spoglądając na zewnątrz, znajdujemy Dacia Duster wyposażenie Felgi aluminiowe 16 cali dachowe podłużne paski z wykończeniem chrom, szkło przyciemniane szyby tylnej, poślizg i kaniuli chrom spalin. Te chromowane akcenty łączą bardzo ciekawy sposób z dolnych osłon w kolorze czarnym.

Dacia Duster blackshadow - boczny

Poprawy stanu wyposażenia i dodaje kilka zewnętrzne i wewnętrzne dane wizualne.

I wewnątrz, co znajdziemy? Jeśli spojrzymy na to, co pokazuje konfigurator Dacia, wnętrze Duster ma blackshadow laureat tapicerki, kierownica skórzana owinięte lub przeglądarka siedem-calowy ekran dotykowy radio, MP3 i USB, złącza Jack i Bluetooth.

standardowe wyposażenie To specjalne wydanie składa się między innymi pierwiastkami (oprócz wyżej) za klimatyzację, komputer pokładowy, elektryczne lusterka, regulowana wysokość kierownicy, Eco-Mode, wysokość regulacja fotela kierowcy, wspomagania hamulców awaryjnego, ISOFIX, światła przeciwmgłowe, czujnik ciśnienia w oponach lub zestaw reparapinchazos.

Przechodząc do mechanicznej części Dacia Duster blackshadow marka pozwoli nam wybrać między dwoma opcjami. Z jednej strony mamy silnik wysokoprężny dCi 110 KM dostępne zarówno w przednim i 4x4 całkowitej podczas gdy z drugiej strony, możemy wyposażyć TCe silnik benzynowy 125 KM wyłącznie z napędem na przednie koła. Oba silniki są połączone z manualną sześciobiegową skrzynią biegów.

Ceny Dacia Duster blackshadow w Hiszpanii

ModeloTracciónP.V.P.
SL blackshadow TCE 1254x215,630 €
SL blackshadow dci 1104x216,730 €
SL blackshadow dci 1104x418,730 €