volvo

Polestar przygotowuje ofensywę modelową: jeden będzie rywalem do Tesla Model 3

Po niedawnym coming-out nowej Polestar 1, pierwszy model jako niezależna marka Volvo Polestar, nowe pojazdy skuteczności przedsiębiorstwa będzie dostać się do pracy, aby rozwijać swoje nadchodzące komunikaty. I odkrył pierwsze szczegóły przyszłej Polestar Polestar 2 i 3. Jeden będzie rywalem Tesla Model 3.

Polestar przyszłych wydań

Polestar ma ambitne plany jak niezależnej marki Volvo. Polestar 1 po dwóch nowych modeli przybyć.

Polestar i jest niezależną marką Volvo. Latem ubiegłego roku ogłoszono już rozpoczęcia tej przygody Polestar zbudować własny pojazd elektryczny oferujący wysoką wydajność i niski istotę i filozofię, które zawsze charakteryzowały modele, które przeszły przez jego ręce. Sportowy, wysoka wydajność i bardzo ekskluzywne. Ta niezależność zmaterializował kilka dni temu wraz z przyjściem-of Polestar 1.

To prawda, pierwszy model Polestar jako marka jest już rzeczywistością. Nowe Polestar 1 wtyczki hybryd coupe 600 KM i wyposażone w szereg w 100% elektrycznym trybie do 150 km. Większość rynku. Jednak wprowadzenie tego modelu, który był pierwotnie być Volvo C90 był dopiero początek. Szwedzka marka pracuje nad modelem ofensywy.

Ale po Polestar 1, Jakie są kolejne modele rozpocznie Polestar? Z jednej strony mamy Polestar 2, pojazd, który będzie kierował bezpośrednio do nowego modelu Tesla 3. W związku z tym, w przeciwieństwie do Polestar 1, który jest plug-in hybrid, w tym przypadku, Polestar 2 jest elektrycznym modelem akumulatora i zostaną wprowadzone w przyszłym roku 2019 ,

Polestar 1

Polestar 1. Pierwszy model niezależna marka Polestar jako plug-in hybrid coupe z 150 km zasięgu elektrycznego.

Choć Polestar nie wprowadził dużo w szczegóły, powiedział, że nowa spółka będzie zajmować Model 3 i inne elektryczne wchodzące na rynek w ciągu najbliższych kilku lat. Przypomnijmy, że nowy model Tesla oferowany jest z dwoma bateriami, a jej najbardziej ekskluzywnej wersji ma zasięg do 499 kilometrów na jednym ładowaniu. W związku z tym oczekuje się, że Polestar 2 równe lub poprawić te dane.

Po wprowadzeniu tego modelu będzie trzeci czas uruchomienia, Polestar 3. W tym przypadku, istnieją doniesienia, które wskazują na dwa sposoby. Z jednej strony, raporty mówić o duży SUV z nowoczesnym i wyrazistym stylem. Cena, wydajność i wielkość sprzedaży, zostanie umieszczony pomiędzy to SUV Polestar 1 i 2 będzie również w pełni elektryczny.

Jednak nie możemy ignorować inne informacje, które zapewni, że Polestar 3, zamiast być SUV, przyjąć styl Shooting Brake ponieważ będzie ona bazować na Volvo V90 Cross Country. Wariant kraju mieszczą się w przedziale od V90. Model ten trafi na rynek w 2020 roku.

Polestar 1: hybrydowy coupe Volvo 600 KM i 150 km od zakresu elektrycznego