Renault

Renault Megane 2016: silniki i wyposażenie, handel detaliczny

Renault Megane 2016 został przedłożony ziemnego w 2015 Frankfurt Motor Show, również wykorzystując przedstawienie nowych danych z kompaktowy, jak jego zakres silników i nowoczesnego sprzętu: co masz w szczegółach.

Nowe Renault Megane dokonał jego styl prezentacji na Frankfurt Motor Show 2015. Po dwudziestu latach sukcesów, francuski kompaktowy (w hiszpańskiej produkcji) jest całkowicie odnowiony w czwartym pokoleniu, i czyni to ze znacznie bardziej nowoczesny design, z szerokie wyposażenie obciążenie technologiczne, które pozwolą nowe możliwości i szereg wysoce wydajnych silników.

Nie będzie w salonach aż do początku 2016 roku, a następnie znać ceny Renault Megane 2016. Jak dotąd, nie brak nowych danych, które pokazują więcej szczegółów, czego możemy oczekiwać od modelu. Począwszy od jego wygląd zewnętrzny, remont się zakończy, Mégane 2016 i wykorzystuje nowy język designu już widzieliśmy w innych modelach diamentu, takich jak Renault Talisman samym 2016 roku.

z 4.359 metrów długości, nowy Mégane Jest już teraz, a także niższe o szerokości 1.447 metrów metrów. Rozstaw osi teraz pracuje na 2,70 metrów, a jej szerokość toru wzrasta do 1.591 metrów w jej przedniej i 1.586 metrów na tylną oś. Zatem bardziej dynamiczne i muskularne linie podkreślają, towarzyszy felgi aluminiowe do 18 cali (Standardowy lub opcjonalnie).

Z przodu, nie mamy nowa krata trapezu z poziomymi liniami chromowane i duży diament logo kierujących jego centrum. Jego przednie i tylne soczewki pomogą dodać osobowość z jego podpisem świetlnego. Reflektory obejmują LED do jazdy dziennej światła jako C, wprowadzone w tych samych zderzaków. Ze swojej strony, tylne światła są poziome, prawie łączenia w środku bramy z logo marki.

W powyższych wykończeń, Mégane 2016 obejmie Pełne reflektory LED -Diody również dla świateł mijania i drogowego, Czystej Vision technologii LED. Wewnątrz Renault zapłacił dużo uwagi do zwiększenia poczucia jakości, z bardziej miękkich tworzyw sztucznych, materiałów miękkich w dotyku i chromowanymi akcentami. Do tapicerki są dostępne pięć różnych wariantów -wszystko to w połączeniu z czarno Alcantara tkaniny w górnej końca.

Również w jego górnym wykończeniem znajdziesz z elektryczną regulacją lędźwiową i podgrzewanymi siedzeniami w przednich foteli; włączyć funkcję masażu fotela kierowcy. Poprzeczne i wzdłużne ramion tylnych nóg pasażerów również nieznacznie wzrosły w porównaniu z poprzednim wzorem. jego tułów, Co więcej, teraz osiąga 434 litrów pojemności.

W zależności od poziomu wykończenia lub jako opcja, Renault Megane będą dostępne elementy wyposażenia bardzo wybitne, niczym nagłośnienie Bose z dziewięcioma głośnikami, subwooferem i wzmacniaczem cyfrowym. Prognozowany oprzyrządowanie "Head-Up Display„To będzie inna możliwość, z wielkim Ekran dotykowy R-Link 2, w dwóch wersjach: 7 cali poziomo lub pionowo, 8,7 cala, oraz wiele możliwości połączeń.

Nowością jest Wielu Przycisk Sense, działając na pedał gazu i zmiany (w wersji z podwójną zmianą sprzęgłem EDC) w ciągu pięciu predefiniowanych trybów: Sport, Normal, Comfort, Eco i
Spersonalizowane. Ponadto, oświetlenie wewnętrzne może się różnić w zależności od pięciu różnych środowiskachCzerwony, zielony, niebieski, fioletowy lub brązowy.

Elektronika ma także rolę w nowi asystenci bezpieczeństwa, adaptacyjnego sterowania ACC Tempomat hamowania awaryjnego wykrywania sygnałów niezamierzona zmiana pasa nieczysto i ograniczeń prędkości, alarm martwego kąta, parking HF Park Assist Łatwe, automatyczne przejście wiązki transmisji i jest obecny czy kamera cofania.

Mówimy o zakresie 2016 silniki Renault Mégane, z uprawnień, począwszy od 90 KM i 205 KM. Początkowego modelu dawka będzie składać Energy dCi trzy diesel 90 KM, 110 KM i 130 KM. DCi 110 KM silnik może być połączony ze skrzynką zmienia EO podwójne sprzęgło zębate, siedem lub sześć przekładnia manualna: w tym ostatnim przypadku homologowany średnie zużycie 3,3 l / 100 km, a tylko 86 g / km CO2.

W benzynie The Energy TCe 100 KM lub 130 KM oferować, ten ostatni tylko z EDC siedem prędkości. Zakończone zasięg, tam jest silnik 1.6 TCe Renault Megane GT 200 KM i specyficzny sportowe zawieszenie i estetyczne różnicowanie kierowany przez Renault Sport.

Renault Megane GT 2016 podwozie i 205 KM 4Control

Nie będzie więcej w niedalekiej przyszłości z Renault Megane Hybrid Assist która pojawi się w 2017 zawierające hybrydę napędowego pomaga (odzyskiwanie energii podczas hamowania i zwalniania, czysty niehybrydowe), a tym samym zmniejszenie zużycia paliwa i emisji do 3 l / 100 km i 76 g / km CO2, odpowiednio. Wcześniej, w 2016 roku, wejdzie Renault Megane GT diesel, z silnikiem dCi 165 KM i sześciobiegowa zmienić EDC.