Renault

Testujemy nowe Renault Megane konfiguratora

Długo oczekiwany i bardzo oczekiwanego Renault Megane 2016 jest tutaj, dobrze przynajmniej od konfigurator jest już w toku. Więc nadszedł czas, aby dostać się do niego i rozpocząć odtwarzanie z wielu różnych opcji przed nami.

Megane czwartej generacji jest tutaj, a po siedem lat na niezmienionym poziomie, kompaktowe Renault odnawia się od stóp do głów, aby pozostać jednym z najlepszych modeli sprzedaży w naszym kraju. Megane Renault zaczyna marketingu 2016, i to jest czas, aby wiedzieć, jak to konfigurator.

Wykończenie GT jest na szczycie drabiny nowej gamy Megane

Nie będziemy rozmawiać o otrzymanych zmian kosmetycznych, skakać gołym okiem. Nie jest to pojedynczy panel lub wspólnie z poprzednim elementem generacji. Wszystko jest nowe. Nowa filozofia projektowania zaczął widzieć w Renault Espace i 2015 były kontynuowane później w Renault Talisman, następca nieistniejącego już Laguna.

Wewnątrz widzimy, że mówimy o pokoleniowej skoku. Nie tylko elementy układ graficzny są nowe, ale po nich techniki skór. Wszystko gotowe, aby pokonać swoich najbliższych rywali, jak Volkswagen Golf, Peugeot 308, Citroen C4, Opel Astra lub, między innymi. Niech rozpocznie się gra.

Megane 2016 są oficjalne ceny od ostatniej soboty. Te zaczynają się od 16,600 euro. Jest to związane z wykańczania życia, najniższy z możliwych sześciu, lodowiec biały, koła 15" z kołpaków i TCE silnika benzynowego 90 HP z sześciu skrzynią biegów. Stąd tysiące są możliwe opcje i konfiguracje.

Megane Życie jest najtańszą opcją wszystkim puste i 15-calowym Kołpak

Jak powiedzieliśmy Istnieje sześć różnych wykończeń: ratunkowe, Intens, zen, GT Line i GT Bose. Od najbardziej podstawowego wykończenia są elementy, takie jak lusterka, manualną klimatyzację, tempomat, oraz dużą liczbę poduszek powietrznych i elementów bezpieczeństwa. Dzięki nim nie jest zaskakujące, że Renault Megane pięciogwiazdkowy uzyskane w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Jak przejść przez szeregi spotkać wiele przedmiotów i gadżetów, począwszy od niektórych zewnętrznych usprawnień estetycznych i światłami do jazdy dziennej LED, czujniki parkowania, dwustrefową klimatyzację, Główne pełne reflektory LED, Head-Up Display system R-Link z maksymalnie 8,7 cala, sportowe fotele i wiele szczegółów, które zadowolą najwybredniejsze klientów.

GT TCE 205 przybywa związane z automatycznym EDC sześciobiegową i podwoziem 4Control

W woli mechanicznej w tej chwili pięć różnych opcji, dwa i trzy napędowego benzyny. Przynajmniej będziemy mieć moc 90 KM i maksymalny 200. Jak zwykle w Renault, to zwrócił szczególną uwagę na zużycie, mający jednostek zaczynając od zaledwie 3,6 l / 100 km, osiągając maksymalnie 6 l / 100 km, jeśli mówimy o TCE 205. Wszystkie te dane zatwierdzone przez znak.

Jeśli chodzi o spodziewane jest mocniejsza jednostka, Megane RS jeszcze długo czekać, gdyż obecne RS zostaną sprzedane do końca przyszłego roku. Do czasu, gdy nowy jest w fazie rozwoju, choć spekuluje się różne dane moc i wydajność. Wyniesie około 300 KM i wiele głosów twierdzą, że moc będzie pochodzić z systemu hybrydowego.

GT ma bardzo wyjątkowy i sportowy wygląd

Na szczycie kompleksu sportowego zakres którego odniesiono jest umieszczony, Megane GT TCe 205. Jego estetyka jest szczególnie, ale mamy go bez konieczności skojarzyć z tego silnika dzięki poziomu GT linii. Jak to zawsze kolory są tacy, którzy po prostu dać, że własne dotyku. Na palecie, w sumie 11, najdroższe i spektakularny jest Blue Ray, który ma swój koszt około 831,41 euro.

Tymczasem opony o rozmiarze 18 cali dla tej wersji, nie stanowią większego nakładu, który jest zawsze mile widziane, choć oczywiście tylko najwyższe rozmiary są związane z wyższymi poziomami. Jednakże, wewnątrz jest gdzie zaczynamy zostawić dziurę w kieszeni, ponieważ ten obszar, w którym więcej personalizacja jest dozwolone.

The najdroższe wyposażone jednostki, mogą obejmować Alcantara sportowe fotele z ogrzewaniem (1,351.03 euro), sprzęt tego rodzaju R-łącznik 2 z ekranem 8,7" i Bose (831.41 euro), Head-Up Display (363,75 euro), elektroniczny hamulec postojowy (207.85 euro) i koło zapasowe awaryjne (103.92 euro). W tym przypadku nie trzeba będzie wybrać Full reflektory LED, a następnie są standardowo wyposażone mety.

Wiele technologii wewnątrz, chociaż zarysować naszą kieszeń, aby mieć go tak

Łączna cena najdroższe z wszystkich jednostek wynosi 31,368 euro. Naprawdę konkurencyjna cena, jeśli weźmiemy pod uwagę estetykę, a cała lista elementów, zarówno standardowych i opcjonalnych, które są dostępne. Jednak oczekuje się, że wybrana jest wykończenie ZEN związane z KM silnik z sześciobiegową manualną skrzynią biegów dCi 110. Produkcja rozpoczęła już w fabryce, że Renault ma w Palencia.