BMW

Nowe BMW serii 3 2016 jest już oficjalne: bardziej wydajne i efektywne

Nowe BMW serii 3 2016 został oficjalnie kilka dni temu. Odnowienie niemiecki sedan jest wyposażony w kilka zmian wizualnych, ale z większą technologii, silniki Euro 6 i więcej mocy dla high-end. Przekonajmy się!.

nowa 2016 BMW serii 3 Jesteś tutaj. Przeciętny saloon wiele znaczy dla bawarskiej firmy od ponieważ trafił do sprzedaży pierwszy 3 Seria sprawia nie mniej niż 40 lat stał się największym filarem sprzedaży niemieckiego producenta. W tym czasie zostały one sprzedane 14 milionów sztuk, Obecnie seria 3 sedan i nieruchomości za około konto 25% całkowitej sprzedaży marki.

Ale co przywraca zaktualizowaną serii 3? Druga połowa cyklu przynosi kilka zmian wizualnych, a nie radykalne wygląd zewnętrzny, które dają szerszy aspekt całości a zatem bardziej sportowa. Zmiany, które mają znaczenie w większości nie są widoczne gołym okiem.

Nowy wygląd serii 3 wyznacza szerszą obecność w salonie.

przednie sportowe przeprojektowanie Nie bardzo wyrafinowane zderzaki optyczne, zmieniając firmę oświetlenie LED wskazujący na podwójnym charakterystycznej kratki nerek. Oprócz reflektorów ksenonowych możemy teraz wybrać Pełne światła LED za wygląd. Z tyłu posiada przeprojektowany tylny dyfuzor, który zmienia się w zależności od wybranej wersji, podczas gdy technologia tylne oświetlenie LED redystrybucji, aby nadać mu sportowy wygląd. Raz wewnątrz pojazdu BMW wybrała podnieść jakość użytych materiałów i wykończeń.

Wygląd nie zmienia się wiele, ale wewnątrz z mocniejszych i wydajnych silników, gdzie świeci jaśniej saloon

Nowe BMW serii 3, zarówno Saloon i rodzina Touring, teraz mają do dyspozycji szereg wydajnych silników całkowicie dostosowanych do przepisów Euro 6 11 zawiera silniki (4 i 7), oleju napędowego z dodatkiem korka i nowego poziomu mocy na najwyższym zakresie silników benzynowych hybrydowego mechaniczne.

Nowe silniki benzynowe i cztery sześć cylindrów otwiera hatchback. W zakresie od 3 modelach serii 330i i 340i są substytuty 328i i 335i z odpowiednio. 330i jest nowy 2,0-litrowy silnik benzynowy, który oferuje 252 KM moc, zamiast modelu 245 KM, który zastępuje i 350 Nm momentu obrotowego z przyspieszeniem od 0 do 100 km / h 5,8 sekundy z automatyczną skrzynią biegów.

Touring rodzinę nadwozia łączy Aktualizuj więcej miejsca na praktyczność.

Jeśli chodzi o nowy 340i, Ten jest umieszczony dalej do przedziału przez zmniejszenie odległości od BMW M3. Ten blok sześciocylindrowy oferty 326 KM i 450 Nm momentu obrotowego, z którymi przeciętny puszki saloon 0 do 100 km / h 5.1 sekundy oraz obieg z prędkościami do 250 km / h (ograniczona elektronicznie).

Wreszcie nowy plug-in systemu hybrydowego BMW będzie się nazywać 330e. Model ten zostanie dodany do zakresu w całym 2016 roku, łączy silnik benzynowy 2,0 litrowy czterocylindrowy z silnikiem elektrycznym, którego moc jest 252 KM i 420 Nm momentu obrotowego, aby przyspieszyć od 0 do 100 km / hw zaledwie 6,3 sekundy. Standaryzuje łączne zużycie 2,1 l / 100 km i 49 g / km CO2 i To może podróżować do 35 km w trybie elektrycznym.

Zakres serii 3 cechy, według doniesień, przy sześciu przekładnia manualna lub Automatyczna skrzynia biegów Steptronic osiem relacje z przemiennika momentu obrotowego. Jak zawsze, Niemcy oferują standard sedan RWD z wyborem w pewnych wariantach do najnowszej wersji napędu na wszystkie koła xDrive.

Wnętrze zostało pieczołowicie dbają użyciu wysokiej jakości materiałów zaznaczony.

Pod innymi względami też został retuszowane: nowe BMW serii 3 oferuje większą Amortyzatory i technologii sztywniejsze podwozie nie tracąc poczucie komfortu dodaje wyższych dawek sportowy. Kierowniczy staje się również bardziej bezpośrednie i precyzyjne.

Więcej technologia jest co czeka najbardziej wyposażone wersje nowego BMW serii 3, przeglądarka Profesjonalne Jest teraz szybciej we wszystkich przetwarzania danych, takich jak obliczanie trasy. Seria jest teraz oferowany z trzech lat bezpłatnych aktualizacji planów i map, natomiast mapy regionu, w którym mieszka klient będzie automatycznie aktualizować. Zwiększa także łączność jak jest teraz kompatybilny z Technologia LTE telefonu komórkowego.

Cała rodzina silników Euro 6 jest zgodny z regulacjami bardziej wydajnych emisji stawania się.