BMW

Nowe spojrzenie na BMW i3 2018 kontynuuje rozwój oczekiwanego liftingu

Powrót do połowu nowego BMW i3 2018 podczas sesji testowej. BMW kontynuuje prace nad rozwojem oczekiwanego „liftingu” (po faceliftingu) swojego popularnego samochodu elektrycznego. Przewiduje się znaczny wzrost ich autonomii dzięki nowej baterii, z jaką można dotrzeć do 400 km (NEDC). Przybyć jeszcze w tym roku.

Zaledwie kilka tygodni temu, nasi fotografowie szpiegowskie polować
po raz pierwszy do oczekiwanej aktualizacji BMW i3. inżynierowie
Niemiecka firma pracuje nad długo oczekiwanym „liftingu”
(Facelift), z którym, aby jego najlepiej sprzedających samochód elektryczny, model
nawet bardziej interesujące. I nie będzie przebita w walce o ofercie
maksymalna możliwa autonomia w rozsądnej cenie. BMW i3 2018 Jest na dobrej drodze, a my znowu polować.

BMW i3 2018 - zdjęcia szpiegowskie

BMW i3 szpiegować zdjęcie 2018 roku podczas sesji testowej w północnej Europie.

Tym razem możemy zobaczyć Prototyp nowych i3 krążących w ekstremalnych warunkach, takich jak północnej Europie (A szczególnie Skandynawii) w zimie. BMW zajmuje tę lokalizację podjąć, aby ograniczyć mechaniki i elektroniki ich pojazdy są w trakcie opracowywania. Ponadto, będąc samochód elektryczny jest jeszcze ważniejsze, aby przetestować je w tych warunkach, bo jak wiemy, niskie temperatury wpływają bezpośrednio na autonomię w 100% elektrycznego pojazdu.

W porównaniu ze zdjęć szpiegowskich nowego BMW i3 opublikowane kilka dni temu okazało się żadnych zmian w kamuflażu. Marka kontynuuje obejmujące obszary, gdzie występują najważniejsze modyfikacje estetyczne. I, jak każdy inny rozwój tradycyjnego modelu mechanicznego, BMW zainstaluje nowe reflektory, zderzaki i lampy przeciwmgielne. Będzie ona również służyć do dodawania do zakresu Nowe opcje dostosowywania jak kolory nadwozia i wykończenia wewnątrz.

A mówiąc o wnętrzu, może to być jeden z odcinków, że mniej nowy obecny. nowa wersja systemu infotainment, aktualizacja tapicerki dostępne, jak również nowe elementy wyposażenia instalacji, aby zapewnić oczekiwany jest bardziej kompletny i ciekawy przepis.

BMW i3 2018 - zdjęcia szpiegowskie

Nowe BMW i3 zwiększy swój zasięg na około 400 km (NEDC).

Ale bez wątpienia, najbardziej oczekiwany nowego BMW i3 2018 leży w jego wnętrznościach. Dokładniej na baterii. Tam będzie zwiększenie autonomii? A jeśli tak, to wzrost będziemy świadkami? Dzięki najnowszej aktualizacji, i3 włączone baterii 33 kWh, który określa zasięg 300 km (NEDC). Wcześniej postać wyniosła 190 km (NEDC).

Jednakże, zgodnie z aktualnymi informacjami, ten „lifting” mamy do czynienia z jeszcze bardziej znaczący wzrost i Można dostać się do pokonania bariery 400 km (NEDC) że w ujęciu realnym, będziemy odpowiednio na 250 km.

Kiedy rynek? Nowe BMW i3 2018 zostanie zaprezentowany w drugiej połowie tego roku. Kilka miesięcy później wylądował w salonach, więc jego uwolnienie nastąpi jeszcze w tym roku. Chociaż nie jest to potwierdzone, wydaje się, że prezentacja może mieć miejsce na Frankfurt Motor Show 2017, jednej z głównych innowacji BMW. Jej cena jest bardzo podobny do obecnego i3, który zaczyna się od € 35.500.

BMW i3 2018 - szpiegowskie zdjęcia Side

Kamuflaż ukrywa przed nami najważniejsze zmiany estetyczne, które zaprezentuje BMW i3 2018.