Toyota

Nowe zdjęcia szpiegowskie przyszłej Toyota Auris ujawnić więcej szczegółów

A nowe zdjęcia szpiegowskie następnej generacji Toyota Auris pokazać więcej ujawniając szczegóły przyszłej japońskiego kompaktu, model, który będzie całkowicie zmienić swój wygląd, silnym wpływem Furia Concept i biorąc szczegóły widoczne w zwrotnicy C-HR.

Nowa Toyota Auris, zupełnie nowy, bardziej zaawansowany i lżejsza, przybędzie w 2019 roku

Trzecia generacja Toyoty Auriswidać po raz kolejny robi to po raz pierwszy kilka tygodni temu, ujawniając nowe szczegóły pomimo ciężkiego kamuflaż ukrywa prawdziwy projekt swojego ciała.

Opracowany w Belgii, kompaktowy japońska marka jest całkowicie nowa platforma oparta na modelu NGA-C, specjalny wariant głównej matrycy kompaktowy TGNA (nowa globalna architektura Toyota), a już za pomocą Prius i zwrotnicy C-HR, dziedziczy pewne elementy tego ostatniego. Ponadto źródła konsultowany potwierdzić ani zaprzeczyć pogłoski o zmianie nazwy może opuścić Auris i Corolla odzyskania przez dodanie nazwy "hatchback",

Toyota Furia Concept precyzyjnie, że przedstawiony na Detroit Motor Show 2013 było podgląd stylu nowej generacji Corolla Sedan dla nas -nazwany na innych rynkach słowy Bill Fay, wiceprezes i dyrektor generalny działu amerykańskiej Toyoty.

Toyota Auris dziedziczy przyszłego Furia widziany w funkcje, takie jak kształt tylnych drzwiach stały szkła

Nowe obrazy, które przychodzą do nas pozwala nam zobaczyć, że tylne drzwi testowania prototypu nowej Toyoty Auris mają bardzo podobne dane między nimi, w dolnej linii stała szkła tylnych drzwiach wznosi się łagodnie do Furia Concept Concept i lekko nachylone w przypadku prototypu.

Na stronie, należy podkreślić kilka szczegółów jako Nowa konstrukcja tylnego słupka, który następuje po linii największego dachu, nowa pozycja lusterka opuszczania górnej części drzwiczek i przekazać centrali, natomiast szkło ponownie odzyskiwanie projekt pierwszej Auris z małym stałym szkła na przedniej okien przy ościeżnicy.

Mocno zakamuflowane, prototyp posiada również osłonę w kształcie muszli spoczywa bezpośrednio na przedniej części i na zasadzie bardziej ukośne przednie wystające do bardzo drobnej siatki, takich jak C-HR. Podobnie, tylne prezenty podzielone piloci z przewodem LED rozciągające się klapy bagażnika w sposób podobny do postaci Renault Megane.

Oba reflektory i tylne światła mają podobieństwa do reflektorów wyposażonych Furia Concept

Na razie wiemy, jak być deska rozdzielcza i konstrukcja deski rozdzielczej nowego Auris, ale Nasze źródła sugerują, że wpływ CH-R będzie zauważalny w pozycji jazdy, czekając na wyświetlaczu w pełni cyfrowy.

Jeśli chodzi o zakres mechaniczny, możemy powiedzieć, nowy kompaktowy nie będzie zamontować dowolny dysk BMW, ale że wszystko powinno być w szczególności opracowane dla tnga platformie Opis benzyna i olej napędowy czterocylindrowy wychodząc z turbo 1,2 litra do 114 KM i sześciobiegową prędkości transmisji lub automatyczne CVT i Przynajmniej w wersji hybrydowej 1,8 litra cyklu Atkinson, dwóch silników elektrycznych i przekładni automatycznej bezstopniowa.

Auris nowej generacji jest już przypisany w brytyjskim Burnaston zakładzie od 2019 roku. Do rozpoczęcia produkcji japońskiej adaptacji i modernizacja obiektów w marcu ubiegłego roku po ogłoszeniu zainwestowania 240 mln funtów w tym miejscu.

zdjęcia: PhocarMedia