Toyota

Filtrowanie nowej Toyota Land Cruiser 2018 pełna

  • pierwsze zdjęcia, które pokazują nam pełną aktualizację nowa Toyota Land Cruiser 150 są filtrowane.
  • Fotografie pochodzą z Chin i pokazać Land Cruiser Prado wersji, nazwę, pod którą model jest sprzedawany na innych rynkach.

Nowy Land Cruiser pojawi się w całości.

Po kilku przecieków, pokazując nam kilka obszarów pojazdu, w końcu pojawiają się pierwsze zdjęcia nowej Toyoty Land Cruiser Prado 2018 w całości, w której widzimy wynik liftingu japońska marka zaprezentuje wkrótce do najwyższej wersji zakresie i na naszym rynku jest sprzedawany pod nazwą Land Cruisera 150.

Pod estetycznego wyniku aktualizacji konstrukcja będzie bardzo głęboka, jednak Nie możemy powiedzieć, że to naprawdę nowy model, to pozostaje takie samo pokolenie, które osiągnęły na rynek w roku 2009. Nie jest to również pierwszy poważny aktualizacja, która ucierpiała to pokolenie słynnego SUV, ponieważ kilka lat temu otrzymał Przód wygląda dzisiaj.

Dział projektowy Toyota całkowicie odnowiony SUV z tego liftingu, teraz ma o wiele bardziej agresywny wygląd, a przede wszystkim technologiczna, ponieważ model stoi szereg segmentu SUV rywale, choć nie są one dopasowane do wielkości modelu Land Cruisera off-road, dla klientów miejskie są duże, a szczególnie wiele alternatyw.

Z tyłu widzimy małą zmianę.

Dalsze zmiany prawne zamiar znaleźć się z przodu, gdzie japońska marka całkowicie przeprojektowany wszystkie elementy. Wszystko jest nowe, z maską do samego zderzaka i optyczny mieć zupełnie inny wygląd, z bardziej aktualnych form, a przede wszystkim bardziej nowoczesny wygląd, z bardzo wyraźnych kształtów trapezowych i oświetlenia LED.

Niektóre elementy zostały również przeniesione, jak świateł przeciwmgielnych, które są teraz bliżej końców i prostokątnych kształtach zastępując poprzednią rundę. Jednakże, obrona nie obserwować ten sam poziom zmian, bo chociaż wszystkie elementy wydają się mieć ten sam kształt, tak naprawdę jest lekkie akcenty estetyczne, takie jak optyczne, które posiadają nowy układ wnętrza jego składników lub tylną mgłę również przeniesiona. Zderzaki i klapa tylna otrzymać tylko lekki pociągnięcia pędzla do odróżnienia.

Wewnątrz znajdziemy nowy system multimedialny z ekranem 8-calowym, wraz z lekkim redystrybucji kontroli konsoli środkowej. Pojawienie się tej wersji planowane jest na wrzesień, początkowo tylko w Japonii na inne rynki będą prawdopodobnie musieli poczekać kilka miesięcy.

zdjęcia: Auto Start