Toyota

Wszystko co wiemy o nowej Toyota Supra

Piąta generacja Toyota Supra, jeden z najbardziej oczekiwanych modeli zadebiutuje pod koniec 2018 roku z trzema silnikami benzynowymi i automatyczną skrzynią biegów 8-biegowa, ale może również dostać podwójne sprzęgło. Powiemy tajemnice nieznane do tej pory.

Rekreacja Toyota Supra 2018

Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych modeli, nie tylko dla nas, ale również dla wszystkich fanów wyścigów samochodowych, który po czwartej generacji Toyota Supra, japońska marka została osieroconych sporty wysokiego pozostawiając je wszystkie do GT86, ale naprawdę nie można z tego wielkiego dziedzictwa. Tutaj masz historię Toyota Supra.

Kiedy Toyota wręczono joint venture z BMW, Japończycy nie myślał długo. Technologia udział był dopiero początek dopiero zapowiedź rozwoju dwóch modelach zamiennik dla BMW Z4 i jego odpowiednik w domu: piątej generacji Supra. Czterdzieści lat później, Toyota będzie oferować nowy samochód sportowy umieścić na linach rywalami jak nowego Renault Alpine A110 Porsche 718 lub Boxster.

Oczekuje się, że nowa Toyota Supra nie przekracza 1400 kg, figura wagowych jest możliwe dzięki modułowej platformy BMW HPLC z aluminium, stali o dużej wytrzymałości i węgiel. Model Toyota Będzie to specjalnie RWD.

Najnowsze zdjęcia szpiegowskie ujawniają prawdziwe pojęciu 2014 szczegóły.

Do tej pory widzieliśmy liczne Zdjęcia szpiegowskie w różnych częściach Europy, a zwłaszcza w Niemczech, jak Rozwój podwozie zostało zrobione przez nowego BMW Z, ale bezwzględne źródła wypłacalności powiedział nam, że w tym samym czasie, Zostały one przeprowadzenie specjalnych badań na torach testowych ściśle prywatne marki w Japonii koncentruje się na dostarczaniu sport typowo około Toyota.

Z wewnętrznym kodem J29, zewnętrzna konstrukcja będzie głęboko naznaczone Toyota FT-1 Concept 2014, z kapturem i kopulastym wysokości sufitu lub identyczne z reflektorami koncepcyjnych. Chociaż wnętrze widzieliśmy w niektórych zdjęciach szpiegowskich jest Z4 z pewnymi zmianami, ostateczna będzie mieszanką tradycji z wyrafinowania i skóry, aluminium i węgla w zasięgu wzroku. Ponadto w przyszłości będzie Toyota Supra dwumiejscowy.

Toyota Supra wydany Zaciski hamulców Brembo całkowicie nowe, Wraz z nowym roadster od BMW. Specjalne dla high-end sport powierzchnię hamowania i lżejsze, z nowej formy, która ma pięć otworów, które nie obejmują utraty skuteczności hamowania.

Szczegóły nowej zacisku hamulca opracowanej przez Brembo.

Kilka moc z automatyczną skrzynią biegów

W mechaniczne, Supra udostępniać nowe bloki TwinPower Turbo z benzyny BMW Roadster, zaczynające się Dwie wersje czterocylindrowy zgodne z 2,0-litrowy 210 i 273 KM oraz silnym sześciocylindrowy Turbo na szczycie z 375 KM.

Trzy opcje będą łączyć się z automatyczną skrzynią biegów prędkością 8, zwykle szeroka gama modeli BMW. Chociaż niektóre media mówią, że nie będzie wybór, naprawdę ZF oferuje również inne alternatywy transaxle specjalnego typu dla nowego Toyota Supra, jak 8P podwójnym sprzęgłem i planetarnej 8DT konwencjonalnym podwójnym sprzęgłem.

Skrzynka 8DT jest opcja podwójnego sprzęgła, które mogą być montowane na nowych japońskich sportów, ponieważ jest specjalnie zaprojektowane dla sportu RWD, całkowite, hybryda, hybrydowy AWD i różne konfiguracje mechaniczne, z do trzech poziomach i maksymalny moment obrotowy 1000 Nm, oferując niezwykle szybką zmianę biegów za pomocą sześciu optymalizuje przyspieszenie i prędkość maksymalną dwa ostatnie reżimu i obniżenie zużycia paliwa.

Optyczne grupy Toyota Supra

Toyota Supra zelektryfikowany nie jest wykluczona

Wydany w nowym Porsche Panamera, to transmisja zastępuje Ma opcjonalny moduł hybrydowy, który jest zamontowany w obudowie sprzęgła, i zapewnia maksymalną moc 100 kW a parę 400 nm, można Prędkość w trybie elektrycznym aż do 140 km / h.

w zasadzie Nie przewiduje się, że wersja hybrydowa oferuje również ale odpowiedzialny za Toyota Europie nie można wykluczyć zaawansowanych hybrydowych zestawu w tym modelu, ale nie ma potwierdzenia, choć Powstają one opcjeSilnik elektryczny na tylną oś i dwa na oś przednia powiększonej o 2,0 litra BMW lub dostosowanie systemu Lexus, wyposażona w nowy LC 500h.

Te dwie możliwości wymaga baterii, które zwiększą masę modelu i Toyota nie ma; BMW eDrive nie wykorzystują technologię. jedną z możliwości bardziej realne jest nowy kompresor elektryczny opatentowała Toyota i Gazoo Racing, który pozostawił swój ślad.

Pozostaje w tyle Toyota Supra 2018

Inną możliwością jest, aby korzystać z tej nowej sportowej podwójnego sprzęgła przekładni ZF z opcjonalnym modułem hybrydowym, który byłby najbardziej wykonalne rozwiązanie.

Jego prezentacja zbiegnie się z 40. rocznicą

Kiedy zobaczymy? Toyota bierze rozwoju z absolutnym zaufaniem. Tak bardzo, że model roadster BMW będzie pierwszym do debiutu na Paris Motor Show 2018. Wejdzie on z linii montażowej w tym samym czasie, w listopadzie 2018 roku i zakład produkcyjny Magna Steyr w Graz, Austria.

Następnego Listopad jest kluczowym, jak japońskiej marki zaprezentuje nowy samochód koncepcyjny na Tokio Motor Show, ale tym razem przedstawiający model produkcyjny w bardzo dokładny sposób. Zaledwie rok później, model produkcyjny zostanie przedstawiony, w tym samym roku, że minie 40 lat od narodzin Supra, i będzie do sprzedaży na wiosnę 2019.

Bombe dach Toyota Supra jest oczywiste