siedzenie

SEAT Cupra spodziewać Ateca ¿polować? może nie

Pierwsze obrazy Ateca SEAT Cupra oczywiście rozprzestrzeniły się błyskawicznie na całym świecie, ale samochód z udziałem tych zdjęć jest naprawdę przyszłość pikantny hiszpański wersja SUV? Możemy ujawnić, co wydaje się ukryć tę jednostkę.

Zdjęcie: Autoexpress

UPDATE 20.10.2016W ciągu ostatnich godzin kontynuowaliśmy nasze dochodzenie w tej jednostce przez źródeł wewnętrznych SEAT potwierdziliśmy nasze podejrzenia: nie jest to Ateca Cupra, Jest to marka pracownik specyficzne i napęd osobisty

SEAT Ateca wystąpił w zaskoczeniu dnia. Ponieważ hiszpański SUV marki wskoczył do głosu nie zostały one pominięte plotki i sugeruje, że jego zakres będzie wersja hipervitaminada, SEAT Cupra Ateca. I to, co można zobaczyć na zdjęciach, tutaj jest. albo nie.

To nie jest to, że nie mamy złudzenie, że Najostrzejsze Ateca została ujawniona, tylko nie chcemy dać się ponieść przez występach. Nasze doświadczenie na zdjęciach szpiegowskich uczynić nas sceptycznie aż zobaczymy co dowodem jest jasne. W tej jednostce istnieje wiele rzeczy, które nie pasują.

Co widać na pierwszy rzut oka

Pierwsze rzeczy pierwsze. Zdjęcia w tej jednostce zostały opublikowane przez brytyjski Autocar i mediów AUTOEXPRESS i pokazać, że pozornie będzie najbardziej pikantne wersja Ateca. Pierwsze elementy, które przyciągają uwagę są multirradio 19 calowe koła i hamulce Brembo potężne, identyczna Lion Cupra 290. Otwór wylotowy quad dowody również, że nie jest to normalny Ateca.

Zderzaki są pozornie takie same jak każdej standardowej hiszpańskiej wersji SUV. To nie świadczy o niczym, bo jeśli prototyp kosmetyki szczegóły są często ostatnią być zainstalowany. Przy bramie nie pojawia się anagram „Ateca” lub „Cupra” i nazywania silnika (TDI albo TSI). Farbowania (lub winyl) na czarny matowy pozwala przejść niezauważone.

Zdjęcie: Autocar

Te zdjęcia pokazują wnętrze trochę nowy, ale ciekawy. Główną jest obecność Tablica przyrządów Lion Cupra, z prędkościomierzem skalibrowany do 300 km / h, ale, o dziwo, pokazujący tradycyjne logo modeli Cupra. Podstawki w konsoli środkowej wydają się wykryć czerwony przycisk wyłącznika głównego.

Pozostałe elementy wewnętrzne są podobne do tych, które obecnie dostępne są w siedzibie Ateca, takie jak fotele. Obraz ukazuje również Urządzenie DSG i który jest związany z napędem na wszystkie koła 4Drive ponieważ można zobaczyć tryby napędowe koło wybieraka.

Co oko nie widzi

Poprzez fotografie da się wiedzieć, które zamieszkuje silnik pod maską tej tajemniczej Ateca więc w motor.es poszły o krok dalej, otwierając Dane techniczne są rejestrowane ruch tego modelu. Daleko od wyjaśnienia, co widzimy, robi się skomplikowana.

Według Ruchu, jednostka ta ma maksymalną moc 228 kW netto, czyli 310 KM Godne Cupra! Poza tym rysunku literą tym mięśni wariantu byłoby ciosem w tabeli: Ateca Cupra będzie najmocniejszy model produkcyjny w historii hiszpańskiego producenta. Oficjalny raport ujawnia również, że jest zatwierdzona jako „prototyp”.

Ruch informacje o jednostce

Pozostałe dane techniczne są bardziej zagadkowy. Raport stwierdza, że ​​ten silnik To diesel! Teraz jest to zaskoczeniem, gdyż miał zawsze twierdził, że hipotetyczny Ateca Cupra jeździć sam silnik benzynowy León Cupra. Ale TDI 2,0-litrowy, co mówi karta.

Tu wszystko zaczyna się, aby woda. VAG posiada obecnie Biturbo 2.0 TDI o mocy 240 KM oraz wzrost mocy 70 KM Jest to bardzo duży skok, Być może zbyt dużo. Należy także pamiętać, że jeśli w ogóle, najbardziej logiczne założenie, że silnik wyjdzie pierwszy model Audi czy Volkswagen. Ponadto, gdy prezentacje nowych generacji Audi Q5 czy Volkswagen Tiguan tak niedawno.

Są rzeczy, które nie pasują. TDI 2.0 ma moc podatkowej o 13.19 cvf, a języczek określa, co jest 13.25 CVF. Nie wydaje się przypadek, że ta druga postać odpowiada dokładnie z władzy fiskalnej Silnik 2.0 TSI. Samo w sobie silnik ma 310 KM, w wersji takiej jak Volkswagen Golf GTI Clubsport S lub Audi TTS.

Jest to szczegół, który To pozwala nam odrzucić to naprawdę jest mechaniczny diesel. Zdjęcie na desce rozdzielczej pokazuje kretyn do 8000 obr./min obrotomierz z czerwonym strefa zaczynając od 6500 okrążeń, diesel nie może być nawet zdalnie blisko tego rysunku. Dlatego też, mimo że powiedziano nam, że jest turbodiesel, logika wskazuje, że silnie To jest 2.0 TSI 310 KM który oferuje już Grupa VAG.

Wiele luźne końce

Do tej pory wszystko może być mniej lub bardziej logiczne. Nie należy jednak zapominać o kontekście tego odkrycie. Z doświadczenia wiemy, że SEAT jest traktowane bardzo poważnie swobodę ich prototypów. Są to często zbyt mało i źle, zawsze z wielką kamuflażu nad.

Ateca to pierwszy SUV SEAT

Jesteśmy bardzo świadomi, że ta jednostka jest całkowicie nagi, bez cienia kamuflażu niesie swój status prototypu. Wnętrze nie jest jakiś kamuflaż i, co jest jeszcze bardziej dziwne, wszystko jest doskonale zmontowany jak każdego standardowego modelu, bez kabli w zasięgu wzroku lub części tymczasowych. Spośród setek prototypów zaobserwowanych w ciągu całego roku, że nie zdarza się prawie nigdy.

Zdjęcia samochodów podjęte podczas inauguracji z restyling, który otrzymał Seat Leon 2017 Przypadkowo delegacja SEAT Alhambra, który niósł grupa dziennikarzy stała przy Ateca Cupra Oczywiście, że nic nie spojrzeć tam. Czasami szansa jest kapryśna. Ofiarą, która pozwoliłaby prasy mówił o znalezieniu Ateca Cupra na chwilę zamiast nadal rozbrzmiewają echa kontrowersyjnego Ateca TDI 4x2 fiasko która pochłonęła hiszpańskiej marki w ostatnich dniach.

Chociaż jest to możliwe, nie mamy powodu, by podejrzewać dotyczył sączenie choć każdy, haylas- ten czas. Nasze przypuszczenia sugerują inaczej. Być może, że samochód nie był ukryty, ponieważ nie ma nic do ukrycia. Jest to typowe dla wielu menedżerów producentów motoryzacyjnych mają specjalne jednostki, Elementy nie planujący wystąpić w serialu. Konkretne silniki ekskluzywnym wyposażeniem, ... są urządzeniami do smaku. Coś, co się dzieje w wielu marek, a także dzieje się w fotelu.

Może to być samochód Ateca kierownicze. To wyjaśniałoby samochód niosąca uczestniczących tak długo (od lipca), nie ma na sobie żadnego kamuflażu, wnętrze jest dobrze zmontowany i że nie przedmioty osobiste codziennie wewnątrz jak pudełko cukierków lub kabla do podłączenia smartfonu. Rzeczy, które wydają się nieistotne, ale nigdy nie znaleźć w prototypach. Nasze podejrzenia skierowane w tym kierunku.

Czy będzie Ateca Cupra? Wszystko wskazuje na to, że będzie to Czy to Cupra Ateca? Prawdopodobnie nie ....