Subaru

Subaru BRZ STI 2018: polowali najbardziej radykalną wersję japońskiego coupe

Od Subaru BRZ STI Concept prezentują wydajność podczas New York International Auto Show 2015, został on spekulacje na temat możliwości osiągnięcia Subaru BRZ STI zobaczyć. Teraz nasi fotografowie udało się go złapać podczas sesji testowej. Będzie ona pojawić się na rynku amerykańskim w 2018 roku będzie najbardziej radykalny i skrajny do bieżącego BRZ alternatywy.

Subaru BRZ STI 2018 - zdjęcia szpiegowskie

Zdjęcie Subaru BRZ STI Spy 2018.

Ujrzymy Subaru BRZ brutalnie i bardziej radykalne? Jak widzimy w tych ciekawych zdjęć szpiegowskich staliśmy się wydaje, że marzeniem wielu zwolenników Subaru BRZ się, aby zobaczyć etykietę z STI przyjdą prawdziwe. Pokażemy wam pierwsze zdjęcia podjęliśmy nowa Subaru BRZ STI 2018, model, który jest obecnie w fazie rozwoju.

Podczas New York International Auto Show 2015 japoński wprowadził ciekawy prototyp o nazwie Subaru BRZ STI Concept wydajność. Z tego stworzenia, sport podział Subaru amerykańskiej publiczności chciał pokazać swoje umiejętności. Nawet wtedy nie było mowy o możliwości uzyskania zobaczyć produkcyjną wersję. Teraz, dwa lata później, projekt jest bliżej zmaterializować w produkt komercyjny.

Konkretnie, jedność osiągnęliśmy polowanie podczas sesji testowej Zaobserwowano u bram zakładu Subaru w Ann Arbor, amerykański miasto w stanie Michigan. Jeśli spojrzymy na froncie, widzimy, że zawiera inny kamuflaż w zderzaku. 

Subaru BRZ STI 2018 - zdjęcia szpiegowskie z powrotem

Tylny spoiler jest jednym z najbardziej uderzających elementów BRZ STI.

Ponadto nie jest to nieuniknione zauważysz ogromny tylny spoiler gdzie można przeczytać skrót STI. Kolejny interesujący szczegół konkretne opony zostają odsłonięte zaciski hamulcowe na czerwono. Należy również oczekiwać ustawienia zawieszenia.

Mechanicznie, oczekuje się, że inżynierowie Subaru są w stanie dostać w swoje ręce 2,0 litrowy bokser atmosferycznego aby poprawić dane, które rzuca aktualny BRZ. Przypomnijmy, że można nabyć model ma teraz 200 KM i silnik może być połączony z sześciu przekładnią manualną albo automatyczną skrzynią biegów.

Kiedy dojedziesz w salonach? Dostępne obecnie informacje wskazują nam, że będzie sprzedawany w USA i będzie dostępny na tym rynku amerykańskim od przyszłego roku. Musimy poczekać, aby zobaczyć czy japońska firma zamierza skomercjalizować te części lub oferują je w swoim rodzimym rynku.

Subaru BRZ 2017: ceny i zakres odnowionej japońskiego coupe

zdjęcia: Automedia