Mercedes

Mercedes C-Klasa 2018: Odkryliśmy kilka nowych szczegółów

  • Polujemy dwie nowe jednostki badawcze Mercedes C-Class 2018, wyposażonych w niektórych nowych elementów premiera lifting wkrótce.
  • Nowa kierownica i nowy sterowania na konsoli środkowej to tylko niektóre z wydarzeń, które widzimy w nowym modelu.

Mercedes-Benz Klasy C Estate testuje nowy system odzyskiwania energii.

Dział rozwoju Mercedes nie opiera się na żadnej stacji. W ostatnich dniach widzieliśmy kilka zdjęć szpiegowskich z najnowszych modeli marki gwiazdy wykonującego zimowych testów w warunkach śnieżnych. teraz była kolej nowej Klasy C, model, który wziął a jego utwór i badaliśmy sporo jednostek testowych.

Tym razem widzieliśmy dwie kopie nowego Mercedesa Klasy C, w wariantach jako sedan i Estate, podczas wymaganych testów z niskimi temperaturami i naszych fotografów udało nam się na tyle blisko, aby wyodrębnić kilka nowych cech tych jednostek.

Obie mają ciekawy zderzak, który charakteryzuje wiele jednostek testowych widzieliśmy w ostatnich miesiącach, Odpowiednie płaskorzeźby na obu stronach zderzaka. Na wierzchołku nich jesteśmy małą wnękę, a najbliżej płaski jak widać w tych małych elementów wystaje. Co wydaje się potwierdzać spekulacje, że nasze początkowe To jest jakiś rodzaj czujnika, prawdopodobnie przeznaczony na jakimś systemem prowadzenia pomocy.

Czujniki te są powtarzające się elementy tych urządzeń klasy C.

Na przedniej osi wariantu wagonu widzimy, jak w niektórych ujęć Peeks system odzyskiwania energii znalezione w bieżącym hybrydowych C350e, wtyczki wersji hybrydowej klasy C ukryty za płytę, ale widoczne dla nieuzbrojonego oka, ponieważ ma większą średnicę niż na samym dysku.

Chociaż najciekawsza część znajduje się wewnątrz. To nie jest pierwszy raz, możemy zajrzeć do jednej z tych jednostek badawczych, ale to po raz pierwszy możemy zobaczyć i fotografować szczegółowo niektóre z nowe elementy deski rozdzielczej i konsoli, jako nowej kierownicy lub nowej touchpada.

Koło z tych jednostek ma nowy design. To z metalowych ramion, a dolne ramię ma podwójne, teraz są znacznie bardziej widoczne metali. Manipulatory po obu stronach mają nowy rozkład i wydają się mieć przyciski dotykowe do debiutu nowej Klasy E.

pojawia się nowa kierownica pokryta, a nie nowy touchpad.

Z drugiej strony, Komenda znika wielkogabarytowych systemu Infotainment i zamiast teraz znaleźć nowy touchpad, dotknąć operację, która pozostawia wiele jaśniejszy obszar środkowy między siedzeniami, podobny do tego, co możemy znaleźć w kilku mułów nowej Klasy S. zrozumieć, że to sprawia, że ​​funkcje kontrolne dla różnych systemów dostępnych na ekranie głównym.

zdjęcia: S. Baldauf / SB-Medien