Mercedes

2018 Mercedes GLA wyda nowe reflektory LED

  • Mercedes kompaktowy SUV został złapany ponownie na sobie nowe reflektory LED zaprezentuje w swojej liftingu.
  • Wkrótce będziemy mieli do tej pory w salonach Mercedes GLA będzie z nami na drugą połowę z estetycznym, mechanicznym i nowego sprzętu.

Reflektory Mercedes kompaktowy SUV debiutuje LED

nowa 2018 Mercedes GLA będzie pochodzić z ciekawą estetyką, mechaniczne i nowego sprzętu. Są to najnowszy model, gdzie widzimy więcej kamuflaż i pod tym ostatnim projektowaniu swoich linii obrazów. Oba obszary przedniej i tylnej są ukryte za winyl, który mówi nam, gdzie będzie można znaleźć aspekty zewnętrzne, które otrzymują zmian w twarz drugą połowę swojego życia handlowego.

Po raz pierwszy prototyp restyling czekając na kompaktowy SUV niesie nowe reflektory LED z przodu, które można dostrzec za lekkiego kamuflażu. Te technologie optyczne i najwyższa jakość światła w nocy są dostępne jako opcja w zakresie Mercedes GLA. W związku z przodu zauważyłem przeprojektowanie głównego kratką, który został wyodrębniony w logo, aby spróbować niezauważone oraz własny sportowy zderzak z większymi wlotami powietrza, projekt podpisany przez Mercedes-AMG.

Jeśli zwracamy się stać za nowym świetle optycznym po ponownych oznaczeń, nowe mechanizmy obronne, które tworzą wyloty spalin trapezowe i silniejszą dyfuzor. Wszystkie te zmiany mają na celu stworzenie ciągłości w projektowaniu z najnowszymi wydaniami Mercedes jak ostatnim przedziale Mercedes Klasa E lub Mercedes Klasa A która wywodzi się bezpośrednio mniejszy SUV z trójramienną gwiazdą.

2018 Mercedes GLA przyniesie znaczącą poprawę wyposażenia i mechaniczne

W jego wnętrzu też mamy przywilej poznania nowości w oparciu Mercedes klasy 2015 jako nowych materiałów, uaktualniony deski rozdzielczej, foteli i zmienionych wulkanizatów przycisków. Będziemy mogli wyposażyć naszą jednostkę z nowymi pakietami oświetlenie otoczenia, system infotainment z ekranem do góry 8 cali, wyższe niż obecne, nowe technologie łączność (Apple + Android Car Auto Play) oraz nowy kreator, który wykrywa zmęczenie kierowca.

Zasilanie mechaniczny zostanie także gruntownie zmienione z globalną aktualizację do spełnienia zasady Euro6 i poprawy relacji pomiędzy osiągami, zużyciem paliwa i emisji spalin, poprawa wszystkie te aspekty. Na przykład gaz pędny 2,0 litra czterocylindrowym GLA 250 teraz rozwija 218 KM (Maksymalna moc +7 KM). zawieszenie będzie kolejną atrakcją otrzymasz modyfikacje z możliwością zmiany ich zachowań za pomocą prostego odcinka wyboru pomiędzy dwoma trybami: Comfort i Sport.

To jest nowy Mercedes Klasy A 2015 i nowy

zdjęcia: Baldauf / SB-Medien