filmy

Top Gear S21E01 wideo dostępne online

Top Gear jest debiutujący w sezonie 21 programu. 01 odcinek wyemitowany w ostatnią noc na BBC 2. Jeśli nie masz tego pierwszego programu Top Gear 21 sezon, jesteśmy tu rozwiązanie: można go zobaczyć w Internecie, całkowicie zapełniona.

Top Gear Sezon 21 Odcinek 1

Ochoty, aby zobaczyć co przygotowaliśmy Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May? Nowy sezon Top Gear Zaczął wczoraj, z Odcinek 01 sezon 21, jak zwykle w BBC 2. Jednak dla tych, którzy będą niemożliwe, aby zobaczyć za pośrednictwem telewizji, zawsze są inne rozwiązania, takie jak obejrzeniu go online.

w Top Gear S21E01, widzimy ciekawy Porównanie kompaktowego narzędzia / sport. Jak dla aktualnych modeli, trio zawodników testował Forda Fiesta ST, RS Renault Clio i Peugeot 208 GTI. Czy te niedrogie sportowe są lepsze niż trzydzieści lat temu? 

Będzie miał również do sprawdzenia przez prawie trzy dekady przyczyniły się bardziej zwartą pasję sportową i Modele Clarkson, Hammond i May udowodniły swoją młodość, jak Ford Fiesta RS Turbo, Opel Corsa czy Volkswagen Golf GTI GSI Mk.II. I wreszcie, w części czystej i humoru spektakl, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, będziesz odkryć W jaki sposób dział policja Top Gear ...

Na tych liniach masz wideo pełny rozdział, Dzięki uprzejmości StreetFire.net. Jako notatkę, zauważając, że jest ona podzielona na siedem części o dziesięć minut każdy, które mogą być dostępne za pośrednictwem numerów indywidualnie po prawej stronie samego filmu.