filmy

Czy to możliwe, aby naładować samochód elektryczny w supermarkecie podczas dokonać zakupu?

Jak wiecie czynimy testu długoterminowego z Audi A3 e-tron, pierwszy plug-in marki hybrydowej. Podczas mojego współżycia z pojazdem chciałem zobaczyć, czy można załadować do samochodu, a ja dokonał zakupu. Tutaj zostawiam moje doświadczenie.

Chciałem zobaczyć, czy można przejść z naszego samochodu elektrycznego, w naszym przypadku plug-in hybrid i ładować go podczas robimy nasz zakup. Oczywiście, każde centrum handlowe jest świat i nie mają do zaoferowania te same usługi, ale ponieważ miał dość blisko i są dość powszechne we wszystkich miastach centrum handlowego naszego kraju, postanowiłem odwiedzić Centrum Carrefour i Centrum Corte Ingles aby zobaczyć, że jestem.

oferta stacje ładowania dla klientów Jest to dobry pomysł z punktu widzenia marketingu, a także dobry pomysł dla swoich klientów, które zyskają na zwiększenie zakresu elektrycznego pojazdu podczas napełniania koszyk, plus koszt energii dla firmy, która oferuje tego obsługa jest naprawdę niska.

Posiadanie pojazd „ekologiczny” ma pewne zalety jak możliwość przewijać pasów ruchu dla transportu publicznego, nie płacą niebieską strefę i parkowania w miejsc parkingowych wyłączne punkty ładowania niektórych centrach handlowych. Widzisz, w moim przypadku miałem pewne problemy.

Silnik spalinowy dostawczy zajmuje przestrzeń dla pojazdów elektrycznych.

Jak naładować w Carrefour?

Aby naładować samochód elektryczny w centrum Carrefour, trzeba wystąpić o kartę klienta. Normalnie te punkty ładowania są dobrze umieszczone w pobliżu drzwi.

Trzeba zidentyfikować Cię jako klienta i pokazać swój identyfikator. Ta karta będzie odblokować terminal cargo znajduje się, tak jak w naszym przypadku, między dwoma pomieszczeniami dla pojazdów elektrycznych. Aby z nich korzystać, muszą być opuszczone do pojazdów spalinowych (jak ja o samochód dostawczy) i terminal cargo, aby funkcjonować poprawnie. Jak mówię w filmie, w naszym przypadku to nie działa długo.

Punkty ładowania Corte Ingles

Mój problem z punktów ładowania w tym centrum handlowym była niemal Żaden pracownik centrum wiedział o jego istnieniu. No nie wiedzieli dokładnie, gdzie są, ale to nawet nie wiedzą o ich istnieniu. Musiałem poprosić personel jak ściany parkingu nie było sygnału.

Audi A3 e-tron w miejscu dla plug-in pojazdów Corte Ingles

Poprosiłem pracowników ochrony i pracownika, który porusza kilka wozów i odpowiedzieli mi, że nie mieli zapis ich istnienia. Prawdą jest, że Nie wszyscy pracownicy muszą wiedzieć o jego istnieniu ale to, że nawet w informacji o klientach i tę odpowiedź dano i wydaje się bardziej poważne.

Nie przegap naszego filmu, w którym powiemy wam wszystkim osobiście

Po przeszukaniu na chwilę I znalazł je i jak były dwa miejsca dostępne w Carrefour, ale te Oni nie mają terminala, aby odblokować, wyloty są narażone choć jest tam znak obok nich mówi, że „żądanie dostępu do personelu sklepu motoryzacyjnego”

Zespół warsztat, którzy traktowali mnie wspaniale, powiedziano mi, że mogę korzystać z nich swobodnie tworzył jak największej liczby klientów, którzy już przyniosły swoje samochody (BMW i3, Nissan Leaf, Toyota Prius), aby naładować podczas wykonywania zakupu. Na razie nikt nie przyniósł e-tron i warsztat zespół A3 miał jakiś interes w nim, więc rozmawiali przez chwilę o nim.

Ładowanie problemy w centrach handlowych

Wszystko wydawało się gładko, ale Nasz Audi A3 e-tron nie chciał ładować, że instalacja. Błąd „E-480”, które zgodnie z instrukcją dotyczy problem z układem elektrycznym. Idź Boga.

Możliwe lub niemożliwe, skomplikowane bezpieczne

Jak mówię w filmie, istnieje wiele supermarketów oferujących punkty ładowania i moje doświadczenie nie jest koniecznie bezpośrednia reprezentacja stanu nich wszystkich. Ja pecha lub średnia wzór? Co zrobić, jeśli zbliżają się do najbliższego centrum handlowego i sprawdzić?

Ani centra handlowe Carrefour i El Corte Ingles są jedynymi, które oferują takie usługi, w rzeczywistości mamy ładowane A3 e-tron w innym CC całkowicie za darmo. na razie Mercadona To nie oferują te usługi i supermarketów Aldi On rozpoczął inicjatywę tego rodzaju w Niemczech, ale w tej chwili nie będzie doszła do naszego kraju.

Przeładowywania A3 e-tron @audispain w @CCLosArcos Mall // #veranoetron @motorpuntoes @JJo_Delgado
- JJo_Delgado (@JJo_Delgado) 13 sierpnia 2015

Będziemy musieli dać mu czas.