land Rover

Range Rover Sport 2018: są to zmiany, które będą miały brytyjskiego SUV

Land Rover pracuje nad „faceliftingu” (lifting), jednego z najważniejszych modeli. Nowy Range Rover Sport 2018 dotrze do salonów w obliczu ostatniego etapu komercyjnego w tym pokoleniu. Ale jakie nowe produkty będą zawierać brytyjskiego SUV? Będziemy oczekiwać w tym artykule.

Range Rover Sport 2018 - zdjęcia szpiegowskie

Spy Photo Range Rover Sport 2018.

W ostatnich miesiącach Istnieje kilka sytuacji, gdy nasi fotografowie zdołali złapać różne prototypy nowego Range Rover Sport 2018. Powszechnie wiadomo, że Land Rover pracuje nad remontu, „lifting” (po faceliftingu) z obecnej generacji brytyjskiego SUV, wprowadzony w 2014 roku, będą musiały stawić czoła jej ostatni etap komercyjnego.

ale, Jakie zmiany będą cierpieć popularnego modelu Land Rover? Korzystając z publikacją ostatnich zdjęć szpiegowskich postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje i wiemy, z którym będziemy przedstawiać wiele innowacji, które możemy znaleźć w nowym Range Rover Sport 2018. I chociaż już pewne ulepszenia mają być wprowadzone Model 2017, z tą aktualizacją marka pójść o krok dalej.

Począwszy od sekcji estetycznej, Najważniejsze zmiany będą koncentrować się na przedniej, z nowym zderzakiem z nowych sposobów na wloty powietrza i wspieranie tablicę rejestracyjną. Również zadebiutuje poprawioną górny grill i nowo zaprojektowane reflektory. Jeśli stawiamy reflektor z tyłu, wszystko minie kilka jeźdźców z podobnym stylu na premierę nowego zegarka Range Rover.

Range Rover Sport 2018 - zdjęcia szpiegowskie z powrotem

Oczekuje się, że nowy Range Rover Sport dokonać się pod koniec 2017 roku.

Na wewnętrznych wydarzeń, choć bardziej drobne są również spodziewać. Oprócz nowego systemu infotainment ma wejść nowy Land Rover tapicerki lub przyciąć kolor dekoracji i zapewnić bardziej osobiste powietrze do wnętrza brytyjskiego SUV.

W odniesieniu do Gama silników Range Rover Sport 2018, Ulepszenia będą przechodzić przez wprowadzenie nowej rodziny silników Ingenium Jaguar-Land Rover. Wśród nowych opcji będzie zwrócić uwagę na następujące:

  • Doładowany silnik V6 3,0 litra i 380 KM
  • Silnik V6 3,0-litrowy turbo diesel 300 KM
  • 5,0-litrowy silnik V8 z doładowaniem 510 KM

Range Rover Sport 2018 - szpiegowskie zdjęcia Side

Oprócz zmian kosmetycznych, Range Rover Sport 2018 zmiany premiera w dziale mechanicznym.

A co Hybrid Range Rover Sport? Wtyczka w wersji hybrydowej będzie całkowicie nowy wyprzedzając połączenie silnika wysokoprężnego 3.0 V6 z silnikiem elektrycznym 35 kW (48 KM), które obecnie oferuje łączną moc 335 KM, ale nie ma funkcji wtyczki. Kilka miesięcy temu opublikowaliśmy jakimś szpiegiem jednostkę testową tego wariantu, w którym mogliśmy nawet zobaczyć wewnątrz zdjęcia.

Land Rover będzie również korzystać z tej „lifting”, aby zaktualizować modelu PHEV. Spowoduje to zmianę do nowej rodziny silników dla turbo-cztery z 295 KM będzie współpracować z instalacja elektryczna będzie dostarczać około 200 KM. Zakres elektryczny będzie około 50 km za pośrednictwem jony litu 35 kWh. Ta kombinacja była po raz pierwszy w PHEV Range Rover Sport Concept_e.

Wspólnym mianownikiem wszystkich opcji mechanicznych jest skorzystać z automatyczną skrzynią biegów i układu osiem-biegową AWD stałe.

Spy wideo nowego 2018 Range Rover Sport.

Kiedy widzimy tę ważną aktualizację? Jak wspomniano na początku artykułu, obecna generacja Range Rover Sport przybył w salonach w roku 2014. Przewiduje się, że w ostatniej głównej melodii-do pojawienie się jeszcze w tym roku, więc będzie on sprzedawany jako modelowego 2018. Przypomnijmy, że będzie miał trwałość ośmiu lat.

Range Rover Sport 2018: powrót do polowania zbliżającym liftingu

zdjęcia: Phocarmedia