Porsche

Porsche Panamera 2016 pokazuje nam wewnątrz wcześnie

W tym roku wiele zmian nastąpi w Porsche. Niemiecka marka wyda Porsche Panamera 2016, a po raz pierwszy widzimy wewnątrz. To będzie zupełnie inny od tego, co obecnie, tylko trzeba spojrzeć na sprawdzenie.

więcej niż półtora roku temu możemy śledzić nowej Panamery. Porsche chce mieszać ze swojej wysokiej wydajności sedan, a zatem rozwój trwa tak długo. Zmiana będzie radykalna, choć na zewnątrz pozostanie mniej więcej taki sam, będzie Wnętrze Panamera 2016 który pozwala nam zobaczyć, że jest to zupełnie nowy model.

W ubiegłym roku w tym samym czasie, nowa Panamera został złapany w jednej ze swoich zimowych testów. Przy tej okazji Mieliśmy już okazję zobaczyć, lekki sposób wewnątrz niego. Dziś, dzięki chłopakom z Leftlanenews, możemy zobaczyć go w całości, a po raz kolejny widzimy, że niewiele lub nic nie będzie przypominać prezent.

Porsche Panamera ma teraz konsola środkowa tunelu i ładowane przycisków. Wyolbrzymione dla wielu, niemiecka marka zdecydowała się na zmianę postaw i sprawiają, że czyste, proste wnętrza, a zwłaszcza technologii. Jak widać na zdjęciach przyciski są zastąpione przez powierzchniach dotykowych, tracąc znaczną ilość fizycznych przycisków, pozostawiając przestrzeń do dźwigni bardzo mała zmiana.

Większość z tunelu skupia Bizonia. Część I wiedziałrior do radia i na dole, aby wybrać tryb jazdy. Ta ostatnia operacja może być przeprowadzona z kołem kierownicy, który podobnie jak porsche'a 911 jest odprowadzane od najbardziej rodników członek rodziny Porsche 918 Spyder.

Musimy też wspomnieć ekranu w konsoli środkowej. Znacznie lepiej zintegrowane niż jego następcy, również wydaje się mieć większy rozmiar. Dotykowy, z nim można kontrolować niemal wszystkie systemy z samochodu, po raz kolejny najnowszy system Porsche Infotainment, PCM, także wyposaża nowe Porsche 718 Boxster.

Jak już wspomniano, Panamera skupia prawie wszystkie swoje wysiłki remont wewnątrz. Poza widzieliśmy wiele razy. On zamontowany podobnych taillamps do Porsche Macan, natomiast przodu wyposażyć cztery diody dobowe jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania w modelach marki.

Wiemy, że Porsche Panamera 2016 zostaną zaprezentowane podczas Salonu Samochodowego w Genewie w ciągu zaledwie jednego miesiąca. Nie możemy wiedzieć z wyprzedzeniem wszystkie wiadomości, które będą zawierać, oprócz wiedząc pełny zakres mechaniczny Equip. Główne zmiany spodziewane są w tej sekcji, chociaż po raz kolejny wersje o dużej mocy podpisanej przez Turbo i Turbo S. nazwy