Tesla

Sieć Tesli z superchargers kilkunastu w Hiszpanii

Do kiedy Tesla Model 3 do Hiszpanii, podróżować daleko będzie rzeczywistość bez czynsze lub koszty sporadycznych nieprzewidywalnych. Użytkownicy modelu S i Model X i mają służyć rosnącą sieć szybkich ładowarek Tesla.

turbinowe sieciowe, szary kolejnych otworów

sieć ładowania Tesla jest rozmieszczanie w Europie kontynuuje szybko, w tym na Półwyspie Iberyjskim i Majorce. teraz serwis 14 turbinowe Według strony internetowej Tesla, które zapewniają "zsyp" z 270 km autonomii w pół godziny. Tak więc, długie podróże są możliwe.

Według wizji Tesli, że turbinowe wokół korytarze są rozmieszczone wzdłuż głównych tras. W przypadku Hiszpanii, najlepszy zasięg jest w trasy promieniowe (Z Madrytu) i oś śródziemnomorskie (A-7 / AP-7). Pokrycie poprawi w czasie. Ta informacja jest dostępna w przeglądarkach samochodów, nie posiadają listę.

Turbinowe umożliwiają długie wycieczki z rozsądnym przerwa, a włożyli dużo energii w bardzo krótkim czasie. Z wyjątkiem pierwszych kilku tysięcy właścicieli, inni 400 kWh na rok za darmo (Około 1600 km zmiany), a odpowiednikiem dwukrotnie, aby naładować w domu bez żadnych ograniczeń ze zniżkami lub czasowych: 0,24 euro / kWh komunikatu.

Mimo to, płacąc połowę kosztów byłoby to, że za pomocą benzyny (8 l / 100 km)

Ostatnim doładowania został otwarty w Tordesillas (Valladolid), jedyną rzeczą, na drodze do Galicji i Asturii od centrum miasta, w tej chwili. Inne lokalizacje to Burgos, Madryt, Ariza, Lleida, Barcelona, ​​Caldes de Malavella, Girona, L'Aldea, Paterna, Valencia, Albacete, Murcja i Cullar. W Portugalii należy dodać Lizbona.

Przed końcem tego roku Oni są liczne otwory superchargers, Możemy przytoczyć Miranda de Ebro, Ponferrada, Navalmoral de la Mata, Alarcon lub Aguadulce. To bardzo skromny w porównaniu do rozmieszczenia ogromnej gęstości superchargers jest w Europie Środkowej, szczególnie w pobliżu Szwajcarii, Niemczech, na Riwierze Francuskiej, Holandii ...

Tesla jest logiczne, że te kraje, w których właściciele tam swoich samochodów, a gdzie ma zastosowanie bardziej priorytetowo. W rzeczywistości, musieli podjąć środki zapobiegające superchargers gromadzony przez miejscowych kierowców. Zostały one zaprojektowane tak, że ludzie, którzy przechodzą przez puszki tournée po Europie bez większych przystanków. Nasz kolega Saúl López świadczy o tym podczas wizyty w Hiszpanii z Norwegii.

sieć ładowania "obciążenie Destination"

W rzeczywistości, dzięki doładowania można dokonać naprawdę długich podróży samochodem. Z Andaluzji do Sørkjosen (Norwegia), Wielka Brytania, Polska, południowych Włoch, Vrgorac (Chorwacja) ... W Stanach Zjednoczonych nie lepiej mówić o zasięg, to jest twój rynek krajowy. Inne obszary świata są dobrze pokryte wschodnie Chiny, Japonia, wschodnie wybrzeże Australii, ZEA, etc.

Ale Tesla żyć tylko superchargers. Firma osiągnęła porozumienie z hoteli, restauracji i centrów handlowych dla strudzonych wędrowców zrobić ciszej stop. Oczywiście mówimy o natężeniu mniejszym obciążeniu, które nazywa się "obciążenie Destination".

Autopilot oraz pomiędzy przerwami, podróżować Tesla się o wiele bardziej znośne

Moc zależy od lokalizacji, ale zwykle 11 lub 22 kW. Klienci, którzy dokonają swojej rezerwacji myślenie ładowania powinien zapytać wcześniej, ponieważ w wielu przypadkach istnieje tylko jedna ładowarka. 11 kW mocy jest niewielki, ale gwarantuje pełne naładowanie w czasie zazwyczaj skorzystać z hotelu.

Zasięg tej sieci ładowania "powolny" (Na co Tesla) jest bardzo dobra na wschodnim wybrzeżu i południowym zachodzie dróg poprzecznych, Portugalii, Kraj Basków, Madryt, etc. Nawet Galicja jest stosunkowo dobrze pokryte. Wszystko to, jak od 2017 roku, gdy istnieje kilka dziesiątek Tesli obiegowe, Wszystko modelu S i model X.

Przez czas Model 3 przybywa płynnie hiszpański dealerzy chwila z Madrytu, Walencji i Barcelonie sieć będzie wystarczająco dobry w kapilarności tak, że ich właściciele mogą zwiedzać hiszpańskiej geografii bez większych obaw o autonomii. Konkurencja może już espabilar, Tesla bierze lat naprzód.

I dlaczego Tesla mogą podróżować daleko? Proste, mają baterie w podstawowych modelach, prawie podwójnych lub potrójnych pojemność zwykłej turystyki elektrycznego, istnieje również znaczna różnica w cenie. Gniazdo posiada ładowania Tesli, odnosi się tylko do swoich samochodów, nie wspominając, że ładuje się tak szybko, nie są obsługiwane przez większość elektryczny w obiegu.

W przypadku sieci ładowania Tesla, przejdź tutaj: www.tesla.com/es_ES/findus